KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 13372241
nr 1337 2241
Pär Gunnar Thelander
(f. 1936), Sverige
Färgetsning, "Mus-Äpple". Signerad, numrerad HC I/VI, Haskel 115, oramat löst blad, bladets mått: 70x81 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.400 kr
måndag 13 juli 2020
kl 19:08:37
1.000 kr
1.100 kr
1.300 kr
1.300 kr
1.300 kr (Budbetjänt)
Pär Gunnar Thelander
Läs mer om Pär Gunnar Thelander